Blue Ocean Property

Blue
Ocean Media

Witkac Residence
Vela Resort
The View Hotel
Radisson Zakopane
Termy Karkonosze
Aries Krynica
SG Development
T1
Sea Shell
Radisson Ustronie
Saltic
Prestige
Platan Group
Oliva Koncept
Okam
Radisson Blu
Movenpick
Motlava Hotel
Aries Szczyrk
Mercure
Mariental
Longbridge
Linea Mare
Lido
Kup I Mieszkaj
Horizon
Forest Międzyzdroje
Europlan
Emilii Plater
Condo
Brzegova
Belmonte Development
Belmare
Belleview
Bajońska 7
Aries Bukowina

Wiemy wszystko
o branży
nieruchomości

Specjalizujemy się w tworzeniu strategii oraz obsłudze projektów marketingowych dla branży nieruchomości.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, precyzyjnej znajomości rynku oraz dogłębnej wiedzy sprawiają, że oferujemy unikalne rozwiązania i wysoką skuteczność w realizacji celów wizerunkowych i sprzedażowych dla deweloperów, branży condo, aparthoteli i hoteli.

Agencja reklamowa Blue Ocean Media to prawie 20 lat doświadczenia w marketingu branży nieruchomości.

Tworzymy i wprowadzamy kompleksową i zintegrowaną komunikację nastawioną na realizację konceptów sprzedażowych i wizerunkowych.

Od wielu lat współpracujemy z deweloperami oraz inwestorami z sektora condo apartamentów i aparthoteli, wspierając ich naszymi działaniami często już na etapie planowania inwestycji, poprzez wprowadzanie jej na rynek, aż po sprzedaż.

Projektujemy i wprowadzamy w życie działania z zakresu digital, analizy rynku oraz reklamy drukowanej.

Pracujemy w gronie najlepszych i doświadczonych project i account managerów, grafików, copywriterów i webmasterów, którzy tworzą i wdrażają strategie komunikacji oraz nowatorskie rozwiązania marketingowe, aby każdy nasz Klient osiągnął sukces sprzedażowy.

NASZA OFERTA

Strategia
Kampanie Digital
Technologia I Development
Kreacja
Obsługa I Monitoring

Z oceanu informacji i danych potrafimy wyłowić te, które pomogą Twojej firmie, nie tylko na trwałe zagościć w Internecie, ale też wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów i skłonić ich do wybrania Twojej marki.

Dzięki precyzyjnie zaplanowanym działaniom mediowym oraz wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy tak dobrać strategię, żeby każda inwestycja wprowadzona na rynek branży nieruchomości zyskała szansę na sukces sprzedażowy.

Specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze strategii marketingowych związanych z wprowadzaniem na rynek inwestycji deweloperskich i condo oraz kreacji wizerunku brandów mieszkaniowych i inwestycyjnych.

linia
Branding - opracowanie logo
Branding - opracowanie logo
strzałka
Naming inwestycji
Naming inwestycji
strzałka
Audyt strony www
Audyt strony www
strzałka
Pozycjonowanie inwestycji
Pozycjonowanie inwestycji
strzałka

Branding - opracowanie logo

“Marka to nie produkt, który sprzedajesz, to reputacja, którą zdobywasz” – David Ogilvy, twórca teorii reklamy Rozpoznawalna i spójna identyfikacja wizualna inwestycji to klucz do wielu umysłów Twoich potencjalnych klientów.

Zaprojektujemy logo idealnie dopasowane do inwestycji , które zostanie zapamiętane i wyróżnij ją spośród innych.

Twoje logo będzie gwarantem bezpieczeństwa bo dobry branding daje poczucie przynależności i lojalności wobec znanej sobie marki.

Branding - opracowanie logo

Naming inwestycji

Wymyślenie chwytliwej, łatwej do zapamiętania i pozytywnie kojarzącej się nazwy dla inwestycji, hotelu czy apartamentu condo odgrywa bardzo ważną rolę w wyborach Twojego potencjalnego klienta.

Nasz zespół znajdzie nazwę idealnie łączącą osobiste preferencje z specjalistyczną znajomością psychologii rynku.

Pamiętaj, że dobra nazwa wyróżnia wszystkie znane marki bądź produkty.

Naming inwestycji

Audyt strony www

Każdy inwestor powinien znać swoje mocne i słabe strony. Prawidłowo przeprowadzony audyt SEO pozwoli dostrzec, co ogranicza Twoją inwestycję w zdobywaniu wysokiej widoczności, częstej “klikalności”w wyszukiwarkach, a co za tym idzie popularności wśród poszukujących usług z Twojej branży.

Z naszą pomocą zrozumiesz, jakie są możliwości Twojej witryny oraz jak możemy wspólnie zwiększyć Page Rank i Link Popularity, co przekłada się bezpośrednio na zdobycie klientów i zwiększenie skali sprzedaży i wynajmu.

Audyt strony www

Pozycjonowanie inwestycji

Pozycjonowanie inwestycji odnosi się do unikalnej wartości, jaką oferuje ona klientowi i skłania go do wyboru Twojej oferty. Jest bardzo ważnym elementem strategii marketingowej i tworzona jest w celu ustalenia, dlaczego klient preferuje określoną markę spośród innych.

Pozycjonowanie odbywa się, tak naprawdę,w umyśle klienta, do którego trzeba dotrzeć, żeby przekonać go, że Twoja inwestycja, apartament condo czy hotel są wyjątkowe i warte zaufania.

Budowanie pozycji marki i zaufania to proces oparty na pozostawaniu w zgodzie z deklarowanymi wartościami, które stają się cenne dla Twoich klientów.

Pozycjonowanie inwestycji

Dotychczas zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy setki kampanii w mediach internetowych wykorzystując różne kanały medialne, narzędzia oraz spersonalizowane strategie.

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu wiemy jak efektywnie wypromować inwestycje mieszkaniowe i jak pozyskać wysokiej jakości leady dla inwestycji condo. Nasze kampanie w przestrzeni internetowej są skuteczne i przynoszą oczekiwane efekty.

linia
Kampanie w wyszukiwarkach
Kampanie w wyszukiwarkach
strzałka
Kampanie efektywnościowe i zasięgowe
Kampanie efektywnościowe i zasięgowe
strzałka

Kampanie w wyszukiwarkach

Czasami wystarczy jedno celne wyszukiwanie , żeby odnieść sukces.

Dzięki prowadzonej przez nas zoptymalizowanej kampanii w wyszukiwarkach internetowych reklama bezbłędnie trafi do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

W tym celu wykorzystujemy całe swoje doświadczenie, kompetencje oraz rozległą wiedzę o rynku nieruchomości w Polsce.

Typ kampanii wybieramy na podstawie celów reklamowych, strategii marki i grupy docelowej, do której chcemy dotrzeć.

Google Ads

Jesteśmy Partnerem Google Ads co oznacza,że oprócz spełnienia rygorystycznych kryteriów partnerstwa, znajdujemy się na aktualizowanej co roku liście najlepszych 3% firm uczestniczących w programie w danym kraju.

Nad Twoim sukcesem pracuje zespół specjalistów, a naszym celem jest dostarczanie najlepszych usług w postaci wartościowego ruchu i leadów w branży nieruchomości. Dlatego nasze kampanie w wyszukiwarkach są szczególnie cenione przez deweloperów oraz branże apartcondo i aparthoteli.

Z naszą pomocą możesz efektywnie promować swoje inwestycje lub usługi w ogromnej sieci Google obejmującej obecnie ponad 3 miliardy aktywnych użytkowników na całym świecie.

Bing Ads

Wyszukiwarka Bing należy do Microsoftu i ma własny system reklamowy. Jest domyślną wyszukiwarką internetową w komputerach z zainstalowanym systemem Windows.

Reklama w Microsoft Ads daje obecnie możliwość dotarcia do nawet 10% klientów w Polsce którzy nie korzystają z Google.

Platforma dopiero na początku 2022 roku udostępniła możliwość kierowania reklam na Polskę i zyskuje coraz większą popularność.

Wykorzystując kampanię w Microsoft Ads trafiamy do klientów, do których konkurencja jeszcze nie zdążyła dotrzeć.

Kampanie w wyszukiwarkach

Kampanie efektywnościowe i zasięgowe

Kampanie efektywnościowe są szczególnie doceniane przez naszych Klientów, ponieważ stanowią doskonałe wsparcie sprzedaży mieszkań i inwestycji condo, dzięki dostarczaniu wartościowych leadów.

Doświadczenie, wiedza marketingowa i znajomość rynku nieruchomości decydują o naszych doskonałych wynikach i szerokiej współpracy z najbardziej znanymi markami w branży mieszkaniowej, aparthotelowej i condohotelowej.

E-mail marketing

W obecnych czasach marketing internetowy to niezbędny element promocji każdej firmy i każdego brandu, którego celem jest dotarcie z ofertą do zainteresowanych nią klientów.

E-mail marketing jako narzędzie reklamowe pozwala efektywnie realizować założone cele marketingowe i sprzedażowe.

Ten rodzaj reklamy jest jednym ze skuteczniejszych działań reklamowych strategii marketingowej.

Realizujemy wysyłki mailingowe do sprawdzonych baz mailingowych B2C i B2B. Tworzymy profile odbiorców , segmentujemy i optymalizujemy kampanie.

Nasze działania osiągają wysokie współczynniki konwersji, są więc doskonałym rozwiązaniem, wszędzie tam, gdzie proces sprzedażowy nie pozwala na zakup produktu online.

Dostarczamy kontakty do osób zainteresowanych zakupem mieszkania czy inwestycją w nieruchomość.

Wszystkie kampanie e-mailingowe są targetowane demograficznie oraz geograficznie. Dobieramy także segmenty użytkowników analizując ich zachowanie i preferencje zakupowe.

Kampanie dispaly – krótka reklama, długotrwały efekt

Do realizacji kampanii banerowych w Internecie wykorzystujemy różne rodzaje targetowania. Emitujemy kampanie docierając do użytkowników poprzez targetowanie kontekstowe czyli dobieramy miejsca emisji zgodnie z przekazem i tematyką.

Innym, skutecznym i sprawdzonym sposobem targetowania jest podejście behawioralne czyli zgodne z zainteresowaniami i intencjami zakupowymi użytkowników.

Kampanie banerowe realizujemy wykorzystując Google Display Network, programmatic i działania directowe.

Kampanie digital audio i video

Lista zalet kampanii digital audio i video jest długa i nie pozostawia złudzeń,że potrafi skutecznie budować świadomość marki i umacniać jej wizerunek oraz skutecznie wpływać na sprzedaż inwestycji.

Dla naszych Klientów z branży nieruchomości planujemy i skutecznie realizujemy kampanie audio w radio online czy aplikacjach takich jak Spotify oraz liczne kampanie video, w zależności od Twoich potrzeb i budżetu.

Skutecznie zwiększamy dotarcie do zaangażowanych odbiorców poprzez dodawanie kanałów audio i video do kampanii cyfrowych.

W naszej ofercie znajdziesz reklamy m.in. na YouTube, IPLA, w radiach online, podcastach.

Kampanie w Social Mediach

Social media marketing to szereg, często skomplikowanych działań marketingowych, które mają na celu wypromować markę,a także zbudować wokół niej społeczność.

Nasz zespół stworzy dla Ciebie wiarygodną i przynoszącą efekty kampanię, dzięki skoordynowanej strategii marketingowej, znajomości rynku nieruchomości oraz zdobytej przez lata umiejętności biegłego poruszania się w popularnych systemach reklamowych, chociażby Meta, Twitter, LinkedIn Ads, YouTube (Google Ads) czy Instagram Ads.

Kampanie efektywnościowe i zasięgowe

Naszym priorytetem jest proponowanie kompleksowych rozwiązań, które wspierają realizację celów każdej kampanii. Dlatego w naszych strukturach mamy utalentowany zespół programistów, UX designerów i analityków.

linia
Strony www, landing page
Strony www, landing page
strzałka
CMS
CMS
strzałka
Integracje z CRM
Integracje z CRM
strzałka
Zakup domeny i hosting
Zakup domeny i hosting
strzałka

Strony www, landing page

Dobrze zaprojektowana i działająca strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojej firmy i oferty.

Przemyślane strony, dostosowane do potrzeb użytkowników, pozwalają szybko znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Zaawansowane moduły wyszukiwarek oraz formularze i mapy, to tylko niektóre elementy prawie każdej strony, którą tworzymy.

Każda zbudowana przez nas witryna jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (responsywna) oraz optymalizowana pod kątem SEO.

Na potrzeby projektów tworzymy nowatorskie koncepcje i nowe funkcje oraz oprogramowanie.

Poza rozbudowanymi serwisami nasi programiści szybko i wnikliwie przygotowują responsywane landing pages, które skutecznie zbierają leady i wspierają sprzedaż.

Wnikliwie opracowane landing pages pozwalają pozyskiwać leady służące do sfinalizowania celu kampanii, którym w większości przypadków, będzie pozyskiwanie nowego klienta.

Strony www, landing page

CMS

CMS (ang. Content Management System, system zarządzania treścią ) to system służący do budowy i zarządzania stronami internetowymi,szczególnie tymi zawierającymi dużą ilość moderacji czy wzbogacanych regularnie o kolejne informacje lub oferty.

Dzięki CMS tworzone przez nas serwisy mogą być obsługiwane także przez osoby nieposiadające umiejętności technicznych czy programistycznych.

CMS jest istotnym narzędziem, dzięki któremu można zarządzać i aktualizować zawartość strony internetowej według własnych potrzeb.

System CMS pozwoli na łatwą, intuicyjną aktualizację danych i informacji czy prezentację nowych lokalizacji inwestycji oraz na rozbudowę i prowadzenie witryny internetowej.

CMS

Integracje z CRM

Nasza znajomość branży nieruchomości jest ogromnym atutem gdy okazuje się, że do codziennej pracy konieczne jest wykorzystywanie systemów dedykowanych deweloperom.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale znamy najczęściej wykorzystywane systemy CRM, takie jak VOX Developer czy ASARI.

Wiemy jak sprawnie dokonać integracji z systemem CRM, tak aby każdy deweloper mógł sprzedawać sprawniej, szybciej i na większą skalę.

Integracje z CRM

Zakup domeny i hosting

Zakup domeny to podstawowa i jednocześnie bardzo ważna decyzja wpływająca na Twoją obecność w Internecie.

Domena odgrywa także ważną rolę wizerunkową i marketingową, pozycjonuje stronę i powinna łatwo zapadać w pamięć użytkowników.

Pomagamy w wyborze najbardziej efektywnych domen, sprawdzamy ich dostępność i pomagamy w zakupie.

Dla wygody realizacji projektów pomagamy także w zakupie szybkich i bezpiecznych serwerów.

Zakup domeny i hosting

Projektujemy kampanie reklamowe dla sektora nieruchomości.

Mamy świetny warsztat oraz dużo kreatywności, dzięki czemu skutecznie wymyślamy, kreujemy i ulepszamy.

Nasze pomysły przełożyły się na efekty biznesowe niezliczonej liczby brandów deweloperów oraz kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych condo i aparthoteli. Niezawodnie działamy od prawie 20 lat.

Wyjątkowa i niepowtarzalna kreacja Twojej reklamy to najcenniejsze, co możemy zrobić, aby rozpowszechnić markę i podnieść popularność Twojej inwestycji.

Jesteśmy zespołem, który skutecznie tworzy wyróżniające się projekty.

Każda wykonana przez nas kreacja jest efektem przemyślanego i szczegółowo zaplanowanego procesu, którego efektem ma być sukces wizerunkowy i sprzedażowy naszego klienta.

linia
Logo i księga znaku
Logo i księga znaku
strzałka
Key visual
Key visual
strzałka
Wizualizacje i karty 3D
Wizualizacje i karty 3D
strzałka
Kampanie efektywnościowe, wizerunkowe oraz w social mediach
Kampanie efektywnościowe, wizerunkowe oraz w social mediach
strzałka
Kreacje HTML5
Kreacje HTML5
strzałka
Kreacje e-mail marketingowe
Kreacje e-mail marketingowe
strzałka
Katalogi, ulotki, banery, reklama OOH i inne materiały drukowane
Katalogi, ulotki, banery, reklama OOH i inne materiały drukowane
strzałka

Logo i księga znaku

Każda marka ma do opowiedzenia swoją historię.

Nasi utalentowani graficy stworzą idealne logo, które będzie odzwierciedlać zarówno charakter inwestycji czy usług, prezentować ich wartości, będzie łatwo rozpoznawalne, ale również wyróżni się na tle konkurencji.

Dla zachowania bezpieczeństwa i powtarzalności wizerunku marki niezbędne są także narzędzia w postaci stworzenia księgi znaku nazywanej brand bookiem, która zapewni spójną identyfikację wizualną.

Będzie ona zawierać wszelkie wytyczne do prawidłowego używania logo do znakowania samych inwestycji oraz wszelkich materiałów.

Opracowane przez naszą agencję logo i brand book gwarantują spójność wizerunku Twojej firmy.

Logo i księga znaku

Key visual

Key visual czyli główny i powielany element graficzny marki powtarzany w materiałach reklamowych i nośnikach komunikacji jest kluczem do zachowania bezpieczeństwa spójności wizualnej brandu.

Powierzając nam jego wykonanie możesz liczyć na indywidualne traktowanie Twojej marki oraz największą dbałość o szczegóły, które wpływają na wywołaniu odpowiednich emocji w grupie odbiorców, do której chcesz dotrzeć.

Dobrze przygotowany key visual zwróci uwagę potencjalnego kupującego czy gościa apartamentu lub aparthotelu na Twoją wyjątkową staranność o wszystkie komponenty reklamy i skłoni go do wyboru Twojej oferty.

Key visual

Wizualizacje i karty 3D

Nowa inwestycja wymaga perfekcyjnej i interesującej prezentacji.

Dlatego tak istotne jest przygotowanie fotorealistycznych wizualizacji architektury i wnętrz oraz otoczenia.

Dzięki nowoczesnej technologii i mistrzowskiemu wykonaniu, nadajemy realne kształty nieistniejącym jeszcze obiektom – domom, budynkom, osiedlom i jeszcze nieukończonym inwestycjom.

Sprawimy, że Twój klient z łatwością wyobrazi sobie siebie i swoją rodzinę w nowym domu lub miejscu oferującym wypoczynek.

Dzięki karcie 3D pokażesz swojemu klientowi mieszkanie lub cały dom w realistycznej i kompaktowej formie wraz z jego parametrami technicznymi, a także cechami inwestycji.

Zaprezentujemy wnętrze w przykładowej aranżacji, dzięki której klient zobaczy jak może wykorzystać lub zaprojektować przestrzeń zgodnie ze swoimi preferencjami.

Na życzenie Klienta kreujemy również spacery wirtualne.

Wizualizacje i karty 3D

Kampanie efektywnościowe, wizerunkowe oraz w social mediach

Mamy świadomość, że każde medium i format reklamowy wymagają zupełnie innego podejścia do projektowania reklamy. Animowany baner, statyczna reklama na FB czy też mailing muszą być spójne graficznie, a jednocześnie różnić się między sobą.

Wiemy jakie elementy kreacji należy zastosować, aby ich skuteczność była największa.

Dlatego przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizujemy założenia mediowe, cele, grupę docelową i wiele innych aspektów planowanych działań reklamowych.

Doskonała znajomość skutecznych i znaczących strategii marketingowych w branży nieruchomości oraz biegłość w ich tworzeniu, sprawiają,że kreowane przez nas reklamy przynoszą oczekiwane rezultaty.

Kampanie efektywnościowe, wizerunkowe oraz w social mediach

Kreacje HTML5

Dzięki technologii HTML5 tworzymy dynamiczne (animowane) i dobrze widoczne kreacje internetowe czyli reklamy display.

Stworzone przez nas reklamy cechuje lekkość przekazu, perfekcja wykonania oraz oryginalność, ponieważ doskonale wiemy jak zaprojektować i zoptymalizować każdą reklamę, aby jej skuteczność była największa.

Kreacje HTML5

Kreacje e-mail marketingowe

Projektowanie skutecznych kreacji e-mail marketingowych jest wyjątkową umiejętnością. Estetyczna prezentacja, która będzie realizowała cele kampanii wymaga nie tylko kreatywnego podejścia, ale i rozumienia mechanizmów mediowych, niuansów branży i znajomości marki oraz produktu.

Nasz zespół złożony z kreatywnych grafików i copywriterów posiada te wszystkie cechy, dzięki którym Twoja reklama będzie unikalna i innowacyjna.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej i condo, skutkuje wyjątkowymi projektami graficznymi e-mailingów i nadzwyczajnej efektywności, dopasowanymi do oczekiwań odbiorców.

Obecnie znajdujemy się w czołówce kreatorów e-mail marketingu w branży deweloperskiej, condo apartamentów i aparthoteli.

Stale podążamy za nowymi trendami pojawiającymi się na rynku nieruchomości,wiedząc,że odgrywają duże znaczenie w targetowaniu odbiorców na których Ci najbardziej zależy.

Kreacje e-mail marketingowe

Katalogi, ulotki, banery, reklama OOH i inne materiały drukowane

Materiały drukowane obok narzędzi digitalowych nadal są często wybieranym instrumentem promocyjnym wśród wielu firm z branży nieruchomości.

Projektując tego rodzaju kreacje zwracamy szczególną uwagę na to, by każdy element był starannie dobrany, dopracowany i przykuwał uwagę odbiorców. Wszystkie przygotowane przez nas projekty są gotowe do wydruku według specyfikacji drukarni.

Nowoczesne materiały drukowane są ważnym elementem wsparcia sprzedaży. Klienci odwiedzający biura sprzedaży mieszkań czy spotykający się z doradcami, otrzymują materiały reklamowe, które zabiorą ze sobą.

Ulotki, katalogi, teczki firmowe na dokumenty czy gadżety z logo to narzędzie, które pozwalają na zapamiętanie naszej oferty.

Wielu deweloperów czy przedsiębiorców w branży condo i aparthoteli sięga po bardziej widoczne formy reklamy swoich inwestycji jak wielkogabarytowa reklama zewnętrzna i outdoor.

Dobrze zrealizowany projekt wraz z odpowiednim doborem nośnika reklamowego podnoszą prestiż inwestycji, przybliżają jej wygląd i zachęcają do szukania więcej informacji na temat oferowanych mieszkań, condo apartamentów czy aparthoteli.

Projekty graficzne wielkoformatowych reklam outdoorowych są ściśle dopasowane do lokalizacji, rodzaju i warunków ekspozycji oraz zakresu i skali ich widoczności.

Katalogi, ulotki, banery, reklama OOH i inne materiały drukowane

Dbałość o swój wizerunek w social mediach i na stronie internetowej są kluczowe dla tworzenia dobrego wizerunku firmy oraz w zdobywaniu nowych klientów.

Wymagane są do tego odpowiednio dobrane narzędzia analityczne i digitalowe, gruntowna wiedza o zachowaniach, przyzwyczajeniach i psychologii rynku branży oraz czas na poprawne planowanie swojej obecności w internetowym świecie.

Wartościowa komunikacja ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami jest wizytówką każdej inwestycji mieszkaniowej, condo apartamentu czy hotelu i ma na celu pomoc w podjęciu decyzji o kupnie lub wynajmie nieruchomości czy też spędzeniu wypoczynku w Twoim obiekcie.

Nasz zespół zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę zarówno stron internetowych, jak i social mediów, dzięki którym zbudujesz i utrzymasz dobry kontakt ze swoimi odbiorcami.

linia
Social media
Social media
strzałka
Strona internetowa
Strona internetowa
strzałka

Social media

Social media to świetne miejsce dla każdej firmy czy inwestycji, z którego jesteś doskonale widoczny dla wielomilionowego grona użytkowników.

Dzięki prawidłowemu prowadzeniu swoich social mediów, każdy ich odbiorca może stać się Twoim potencjalnym klientem.

Pomożemy Ci w opracowaniu strategii komunikacji i publikowaniu treści, które dotrą do szerokiego grona adresatów, mimo licznej konkurencji na rynku nieruchomości.

Firmowy funpage będzie promotorem wizerunku i świadomości Twojej marki, co przekłada się bezpośrednio na sukces sprzedażowy.

Skupimy się na budowaniu relacji z klientami, konstrukcji zasad komunikacji, pozyskiwaniu nowych nabywców oraz zwiększeniu sprzedaży, dzięki kreowaniu rzetelnego i odpowiedzialnego wizerunku Twojej inwestycji.

Nasz zespół posiada dogłębną wiedzę o rynku i zachowaniach socjo-społecznych oraz stale analizuje dane mające wpływ na mechanizm podejmowania wyborów przez odbiorców Twoich social media.

Planujemy i publikujemy ciekawe treści i grafiki, śledzimy na bieżąco aktywność w Twoich mediach społecznościowych, zarządzamy kryzysami oraz stale mierzymy i optymalizujemy wyniki naszych działań reklamowych.

Social media

Strona internetowa

Jeśli zależy Ci na wydajności i skuteczności swojej witryny, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Oferujemy usługi związane z administracją, obsługą, aktualizacją i monitoringiem stron internetowych.

Tworzymy teksty zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe oraz dbamy o stały rozwój witryny, jej interfejs i zawartość merytoryczną według wskazówek klienta.

Budujemy zasięgi stron wiedząc, że celem Twojej strony internetowej jest generowanie zysków oraz budowanie relacji z klientami.

Wyróżnia nas rzetelne podejście do powierzonych nam projektów,a strony internetowe, których obsługą się zajmujemy mają interesujące treści i zawsze aktualne informacje.

Wartościowy kontent z dużą ilością wiedzy przycią na stronę potencjalnych klientów, którzy poszukują informacji, buduje wizerunek, oraz wpływa na lepszą pozycję strony w wyszukiwarkach.

Strona internetowa

Zobacz historie sukcesu naszych klientów

Obejrzyj film

SHOW CASE

Zobacz nasze projekty i odkryj w jaki sposób pomogliśmy
firmom poprawić ich wizualną obecność